Nor gara Nor gara

ADMINISTRAZIO BATZORDEA

Presidentea Gonzalo Olabarria Villota
Presidenteordea Nekane Alonso Santamaría
Kontzeiaria Marta Ajuria Arribas
Kontzeiaria Nora Abete García
Kontzeiaria Jone Goirizelaia Ordorika
Kontzeiaria Ana Viñals Blanco
Kontzeiaria Gabriel Rodrigo Izquierdo
Kontzeiaria Maria Angeles Egaña Cela
Kontzeiaria Ainhoa Domingo Urrutikoetxea
Kontzeiaria Iñaki López de Aguileta Díaz
Kontzeiaria Lorenzo Delgado Vicente
Idazkaria Iñigo Villate Carrasco

 

ZUZENDARITZA

Zuzendari Artistikoa Calixto Bieito
Zuzendari Nagusia José Ignacio Malaina Sánchez

 

PROGRAMAZIOA EKOIZPENA

Programazio Zuzendaria Andoni Olivares Ijalba
Programazio koordinatzailea Izaskun Etxebarria Goikoetxea
Zuzendari Artistikoaren Laguntzailea Nahikari Aretxederra Olabarri
Programazio Teknikaria Javier Peñas Peñas

 

KANPO-HARREMANAK ETA KOKAPENA

Kanpo-harremanak eta Protokoloa, Areto burua Izaskun Ardanaz Acha
Areto azpiarduraduna, mantenimendua eta aretozaina Antonio Soto Ibáñez
Areto azpiarduraduna, bisita gidatuen arduraduna eta aretozaina José Manuel Sánchez San Juan

 

PRENTSA BULEGOA

Arduraduna Jon Rozadilla Urrutia

 

ADMINISTRAZIOA

Administrazioko Arduraduna Jesús Mª Rico Hernández
Giza Baliabideetarako Administrari Teknikoa Natividad Alonso Alonso
Giza Baliabideetarako Administrari Teknikoa Hiart Laca Goitia
Administrazio Orokorreko Teknikaria Amaya López Abad

TXARTEL-LEIHATILETA ETA INFORMAZIO BULEGOA

Txarteldegiaren Arduraduna Jon Barañano Iradier
Informazio Bulegoko Teknikaria Fernando Seisas López

 

TEKNIKO SAILA

Eszenatokiko zuzendari teknikoa Alberto Gutiérrez Campo
Mantentze-lanetako zuzendari teknikoa Javier Iturrioz Uriondo
Errejidorea Joseba Erkiaga Cilloniz
Errejidorearen laguntzailea Irene Prieto Jiménez
Eszenatoki burua Juan Resines Morras
Jostundegiko Arduraduna Oscar Armendáriz Lucarini
Argiketaria Ángel Mª Alonso García
Argiketaria José Antonio Becerra
Argiketaria Gorka Ochoa Gorostiza
Argiketaria Itziar Resano Igoa
Argiketariaren Laguntzailea Arantza Flores Bengoetxea
Argiketariaren Laguntzailea Txema Saez Larrauri
Argiketariaren Laguntzailea Raúl Sarmiento García
Argiketariaren Laguntzailea Aranzazu Heredia Diaz
Tramoiaria Gorka García López
Tramoiaria Ibon Andueza Elorza
Tramoiaria Germán Cundín Pérez
Tramoiaria Fco. Javier Izagirre Goikolea
Tramoiaria Joseba Urkizu Villalain
Tramoiarien Laguntzailea Óscar Cáceres García
Tramoiarien Laguntzailea Alfredo Marino Pascual
Tramoiarien Laguntzailea Javier García San Vicente
Tramoiarien Laguntzailea Iñaki Luna Sanz
Tramoiarien Laguntzailea Javier Arranz Romero
Tramoiarien Laguntzailea Urko Barañano Barcano

 

ZINEBI

Zinema Jaialdiko Zuzendaria Vanesa Fernández Guerra
Zinema Jaialdiko Idazkaria Orokorra Inés Intxausti Garmendia
Programazio Teknikaria Rubén Corral Gimenez

 

MUSIKA MUSICA, BAS, GAU ZURIA

Zuzendaria Begoña Escribano Mendia
Programazio Teknikaria Leire Zorrozua Iturriaga

TOP