Nor gara Nor gara

ADMINISTRAZIO BATZORDEA

Presidentea Gonzalo Olabarria Villota
Presidenteordea Nekane Alonso Santamaría
Kontzeiaria Marta Ajuria Arribas
Kontzeiaria Alfonso Gil Ivernón
Kontzeiaria Jone Goirizelaia Ordorika
Kontzeiaria Ana Viñals Blanco
Kontzeiaria Gabriel Rodrigo Izquierdo
Kontzeiaria Maria Angeles Egaña Cela
Kontzeiaria Ainhoa Domingo Urrutikoetxea
Kontzeiaria Iñaki López de Aguileta Díaz
Kontzeiaria Lorenzo Delgado Vicente
Idazkaria Iñigo Villate Carrasco

 

ZUZENDARITZA

Zuzendari Artistikoa Calixto Bieito
Zuzendari Nagusia José Ignacio Malaina Sánchez

 

PROGRAMAZIOA EKOIZPENA

Programazio Zuzendaria Andoni Olivares Ijalba
Programazio koordinatzailea Izaskun Etxebarria Goikoetxea
Zuzendari Artistikoaren Laguntzailea Nahikari Aretxederra Olabarri
Programazio Teknikaria Javier Peñas Peñas

 

KANPO-HARREMANAK ETA KOKAPENA

Kanpo-harremanak eta Protokoloa, Areto burua Izaskun Ardanaz Acha
Areto azpiarduraduna, mantenimendua eta aretozaina Antonio Soto Ibáñez
Areto azpiarduraduna, bisita gidatuen arduraduna eta aretozaina José Manuel Sánchez San Juan

 

PRENTSA BULEGOA

Arduraduna Jon Rozadilla Urrutia

 

ADMINISTRAZIOA, TXARTEL-LEIHATILETA ETA INFORMAZIO BULEGOA

Administrazioko Arduraduna Jesús Mª Rico Hernández
Giza Baliabideetarako Administrari Teknikoa Natividad Alonso Alonso
Administrazio Orokorreko Teknikaria Amaya López Abad
Txarteldegiaren Arduraduna Jon Barañano Iradier
Informazio Bulegoko Teknikaria Fernando Seisas López

 

TEKNIKO SAILA

Eszenatokiko zuzendari teknikoa Alberto Gutiérrez Campo
Mantentze-lanetako zuzendari teknikoa Javier Iturrioz Uriondo
Errejidorea Joseba Erkiaga Cilloniz
Errejidorearen laguntzailea Irene Prieto Jiménez
Eszenatoki burua Juan Resines Morras
Jostundegiko Arduraduna Oscar Armendáriz Lucarini
Argiketaria Ángel Mª Alonso García
Argiketaria José Antonio Becerra
Argiketaria Gorka Ochoa Gorostiza
Argiketaria Itziar Resano Igoa
Argiketariaren Laguntzailea Arantza Flores Bengoetxea
Tramoiaria Gorka García López
Tramoiaria Ibon Andueza Elorza
Tramoiaria Germán Cundín Pérez
Tramoiaria Fco. Javier Izagirre Goikolea
Tramoiaria Joseba Urkizu Villalain
Tramoiarien Laguntzailea Oscar Cáceres García

 

ZINEBI

Zinema Jaialdiko Zuzendaria Vanesa Fernández Guerra
Zinema Jaialdiko Idazkaria Orokorra Inés Intxausti Garmendia
Programazio Teknikaria Rubén Corral Gimenez

TOP